Wynajem samochodów Tirana

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Tirana Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Tirana, Albania

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Tirana, Albania. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Tirana, Albania.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Tirana Albania Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Tirana - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Tirana - Lotnisko Wynajem Samochodów [TIA]
  Miasto
  • Tirana - Hotel Hilton Inn Wynajem Samochodów
  • Tirana - Wynajem Samochodów

  Tirana Wynajem samochodu i informacje o podróży

  Gdzie mogę iść z wynajętym samochodem?
  Możesz swobodnie jeździć, gdzie chcesz, wynajętym samochodem, o ile przestrzegasz lokalnych przepisów ruchu drogowego. Bądź odpowiedzialnym kierowcą i nie rób prędkości z wynajętym samochodem. Może to zapobiec nieprzyjemnym niespodziankom, takim jak przyspieszone bilety, a nawet wypadki.Należy pamiętać, że nie wszystkie wypożyczalnie samochodów pozwalają na zabranie ich aut na prom. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy są jakieś ograniczenia.

  Międzynarodowe wypożyczanie samochodów w jedną stronę
  Czasem można wynająć w jedną stronę międzynarodową. To zależy od kraju, lokalizacji i wypożyczalni. Wpisz swoją lokalizację odbioru i opuszczenia na naszej stronie internetowej. Jeśli wyświetlane są samochody, można odbyć tę międzynarodową podróż w jedną stronę.Przeczytaj szczegółowe warunki ograniczeń i ewentualnych opłat.

  Gdzie zaparkować wynajęty samochód w Tirana
  Zalecamy zaparkować wynajęty samochód w bezpiecznym miejscu, na przykład w garażu. Jest to bezpieczniejsze dla Ciebie i Twojego wynajętego samochodu. Czasami istnieje możliwość zaparkowania wynajętego samochodu na obrzeżach miasta lub podróżowania stamtąd środkami transportu publicznego. Pozwoli to zaoszczędzić drogie koszty parkowania w centrum miasta.

  Brak opłat za anulowanie karty w Tirana
  Możesz anulować rezerwację do 7 dni po rezerwacji. Jeśli Twój wynajem rozpocznie się za mniej niż 7 dni, możesz anulować subskrypcję bezpłatnie do 48 godzin przed rozpoczęciem wypożyczenia.Nie pobieramy żadnych opłat kartą kredytową ani opłatami za rezerwację.

  Regulamin
  Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, przeczytaj szczegółowe warunki wynajmu. Warunki różnią się znacznie w zależności od wypożyczalni samochodów.Sprawdź naszą stronę internetową pod kątem warunków

  Wynajem samochodów Recenzje

  Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Tirana Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.25 na podstawie 8 ocen.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Avraham
  surprice

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  4

  July 13, 2015

  Bardzo Dobrze

  Nie mam doświadczenia z innymi wypożyczalniami samochodów w albanii, ale mogę powiedzieć, że firma surprice spełnia nasze oczekiwania i usługę wellcome na lotnisku

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Giovanni
  surprice

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  June 03, 2015

  Najlepsza Cena I Najlepsze Uprzejmości. Bardzo, Bardzo Dobrze

  Najlepsza cena i najlepsze uprzejmości. bardzo, bardzo dobrze!!!

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Gazmen
  Enterprise

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  4

  January 20, 2015

  Dobre Wrażenie

  Szybka i dokładna obsługa. szybko wypełnij dokumenty i szybkie przetwarzanie, gdy zwróciłem samochód. zdecydowanie polecam moim znajomym.

  Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
    Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie