Argentyna Wynajem samochodów

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?

 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Wypożyczalnia samochodów w Argentyna Znajdź tani wynajem aut w Argentyna

Wynajem samochodu w Argentyna Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w {Argentyna

Rentalcargroup, niezależny broker wypożyczalni samochodów, oferuje zniżki w prawie wszystkich większych miastach w Argentyna. Można znaleźć od małych samochodów wynajem samochodów do luksusowych samochodów. Biznes lub rozrywka, mamy wynajem samochodów, którego szukasz w Argentyna.

Nasz proces rezerwacji wynajmu samochodów jest łatwy, szybki i bezpieczny. Rozpocznij od wypełnienia szczegółów podróży w wycenie po lewej stronie i uzyskaj porównanie do wypożyczenia samochodu w Argentyna. Wynajmij samochód i ciesz się - podróżuj - odkryj Argentyna.

Argentyna Porównanie wypożyczalni samochodów Proste porównanie cen wynajmu samochodów przez wszystkich głównych dostawców w {KRAJ}. Pozwól nam wykonać całą pracę za Ciebie i porównaj wszystkie wypożyczalnie samochodów i stawki.

Argentyna Argentyna Partnerzy wypożyczalni samochodów

Wynajem samochodów Recenzje

Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Argentyna Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.27 na podstawie 6 ocen.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr Sergio Daniel
CarTrawler

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

May 08, 2016

Wszystko Idealne!

Q bardzo piolas dzieci uczestniczyć. wszystko szybko i łatwo.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr Fabien
rentalcars

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

4

February 13, 2016

Wynajem Samochodów W Argentynie

Było trochę skomplikowane, aby uzyskać kategorię pojazdu, którą pożądaliśmy (po raz pierwszy została potwierdzona, a następnie anulowana, a następnie zapłaciliśmy więcej do wyższej kategorii, czekaliśmy na 2 tygodnie, aby uzyskać potwierdzenie. to dlatego podjęliśmy pełną ochronę, aby uniknąć każdy kolejny problem mam nadzieję, że to zrobiliśmy: mieliśmy szkody, które zostały całkowicie pokryte. więc w końcu nie tak źle :-)

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr Serge
CarTrawler

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

4

February 06, 2016

Raczej Zadowolony.

Moc gà © rer brak punktualności © „s à © zespół el calafate do restytucji va © pojazdu: zgodności z ” s konkretnego statku powietrznego.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr Zoran
rentalcars

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

January 03, 2016

Starszy Samochód

Ogólnie bardzo dobre, ale samochód może być nowszy lub lepiej wyposażony, ale miał wszystkie podstawy tak dobrze. wynajęliśmy dla 5 osób, ale zajęło nam trochę czasu, aby znaleźć pas bezpieczeństwa na środku siedzenia z tyłu, który był dobrze ukryty.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Ms Patricia
Argentina Localiza

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

4

March 14, 2015

Kobieta, która pracowała dla localiza w buenos aires airport była niesamowita! robiła wszystko, aby poczuć się komfortowo po czerwonym locie oczu. wszystko było łatwe, skuteczne i polecam je i jej ponownie!

Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
  Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie