Bosnia I Hercegowina Wynajem samochodów

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?

 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Wypożyczalnia samochodów w Bosnia i Hercegowina Znajdź tani wynajem aut w Bosnia i Hercegowina

Wynajem samochodu w Bosnia i Hercegowina Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w {Bosnia i Hercegowina

Rentalcargroup, niezależny broker wypożyczalni samochodów, oferuje zniżki w prawie wszystkich większych miastach w Bosnia i Hercegowina. Można znaleźć od małych samochodów wynajem samochodów do luksusowych samochodów. Biznes lub rozrywka, mamy wynajem samochodów, którego szukasz w Bosnia i Hercegowina.

Nasz proces rezerwacji wynajmu samochodów jest łatwy, szybki i bezpieczny. Rozpocznij od wypełnienia szczegółów podróży w wycenie po lewej stronie i uzyskaj porównanie do wypożyczenia samochodu w Bosnia i Hercegowina. Wynajmij samochód i ciesz się - podróżuj - odkryj Bosnia i Hercegowina.

Bosnia i Hercegowina Porównanie wypożyczalni samochodów Proste porównanie cen wynajmu samochodów przez wszystkich głównych dostawców w {KRAJ}. Pozwól nam wykonać całą pracę za Ciebie i porównaj wszystkie wypożyczalnie samochodów i stawki.

Bosnia i Hercegowina Bosnia i Hercegowina Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Bosnia i Hercegowina

Wynajem samochodów Recenzje

Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Bosnia i Hercegowina Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.43 na podstawie 2 ocen.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr Erol
Bosnia Herzegovina Kapitals Rent a Car

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

4

April 08, 2014

Nie akceptują karty kredytowej

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr Vedat
Europcar

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

March 23, 2014

Na Downside ..

Podróżni podróżują zazwyczaj w święta i weekendy. i dodatkową opłatą, za podniesienie lub oddanie wypożyczonego samochodu w niedzielny poranek nie czuje się bardzo ok.

Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
  Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie