Wynajem samochodów Rio De Janeiro

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Rio De Janeiro Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Rio De Janeiro, Brazylia

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Rio De Janeiro, Brazylia. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Rio De Janeiro, Brazylia.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Rio De Janeiro Brazylia Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Rio De Janeiro - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
  • Rio - De Janeiro Ap Santos D. Wynajem Samochodów [SDU]
  • Rio - De Janeiro Lotnisko Galeao Wynajem Samochodów [GIG]
Miasto
  • Rio - De Janeiro Duque De Caxias Wynajem Samochodów
  • Rio - De Janeiro Extra Niteroí Wynajem Samochodów
  • Rio - De Janeiro Madureira Wynajem Samochodów
  • Rio - De Janeiro Novo Rio Bus Station Wynajem Samochodów
  • Rio - De Janeiro Santa Cruz Wynajem Samochodów
  • Rio - De Janeiro Tijuca Wynajem Samochodów
  • Rio - De Janeiro Wynajem Samochodów
  • Santa - Cruz Loja De Rua Wynajem Samochodów

Rio De Janeiro Wynajem samochodu i informacje o podróży

Gdzie wynająć samochód
Oferujemy wynajem samochodów w większości miast i lotnisk na całym świecie. Zajrzyj na naszą stronę internetową, jeśli oferujemy wynajem samochodów w miejscu, do którego podróżujesz. Jeśli nie ma firmy wynajmującej samochody w mieście, którą chcesz wynająć, sprawdź najbliższe duże miasto / lotnisko w swojej lokalizacji.

Dodatkowe sterowniki)
Wynajem samochodu może być prowadzony tylko przez głównego kierowcę, ale czasami wypożyczalnie samochodów oferują dodatkowy sterownik za niewielką dodatkową opłatą. Sprawdź nasze szczegółowe warunki najmu, aby dowiedzieć się, jaka jest dodatkowa opłata. Jeśli chcesz dodać dodatkowego kierowcę, dodatkowy kierowca musi być obecny przy odbieraniu samochodu, ponieważ będzie musiał również pokazać swoje prawo jazdy. Mogą obowiązywać pewne ograniczenia.

Wynajem w jedną stronę
Można odebrać samochód w mieście lub na lotnisku i wysadzić go w innym. Nazywa się to wypożyczeniem w jedną stronę. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy firma wynajmująca samochody ma biuro w miejscu odbioru i miejsce odbioru.Czasami opłata za jedną stronę jest już wliczona w cenę wynajmu. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy jest ono uwzględnione lub czy możliwe jest dokonanie takiej podróży.

Przekraczanie granic państwowych
Przekraczanie granic państwowych nie zawsze jest dozwolone. Zależy to głównie od lokalizacji i wypożyczalni samochodów. Kiedy jest to dozwolone, w większości ma dodatkową opłatę. Aby dowiedzieć się, jaka jest dodatkowa opłata, sprawdź szczegółowe warunki wynajmu. W niektórych krajach obowiązują ograniczenia, a nawet zakaz przekraczania granicy.

Dzieci i niemowlęta
Wypożyczalnie samochodów oferują także foteliki / foteliki dziecięce. Ważne jest, aby dziecko / dziecko podróżowało wygodnie i bezpiecznie. Możesz poprosić o fotelik dla dziecka / dziecka po odebraniu wynajętego samochodu i jest on płatny. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu za dodatkową opłatą. Należy pamiętać, że miejsca do siedzenia dla dziecka / dziecka zależą od dostępności wypożyczalni samochodów.

Wynajem samochodów Recenzje

Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Rio De Janeiro Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.33 na podstawie 6 ocen.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr CARLOS HERNAN
CarTrawler

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

April 04, 2016

Prawo

Wszystko, jak się spodziewałem.

Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
  Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie