Wynajem samochodów Pula

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Pula Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Pula, Chorwacja

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Pula, Chorwacja. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Pula, Chorwacja.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Pula Chorwacja Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Pula - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Pula - Lotnisko Wynajem Samochodów [PUY]
  Dostawa do hotelu
  • Pula - Hotel Dostawa Wynajem Samochodów
   Miasto
   • Pula - Centrum Wynajem Samochodów

    Pula Wynajem samochodu i informacje o podróży

    Elektroniczne urządzenia płatnicze w {ZAKOŃCZENIE}
    Drogi płatne są bardzo powszechne w wielu krajach. Możesz zapłacić kartą gotówką lub kartą kredytową / debetową. Czasami firmy wynajmujące samochody oferują elektroniczne urządzenia opłat drogowych w celu automatycznego dokonywania płatności elektronicznych za pomocą karty kredytowej. Jest to bardzo łatwy sposób na pokonanie dowolnej bariery drogowej. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy jest ono oferowane.

    Dzieci i niemowlęta
    Wypożyczalnie samochodów oferują także foteliki / foteliki dziecięce. Ważne jest, aby dziecko / dziecko podróżowało wygodnie i bezpiecznie. Możesz poprosić o fotelik dla dziecka / dziecka po odebraniu wynajętego samochodu i jest on płatny. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu za dodatkową opłatą. Należy pamiętać, że miejsca do siedzenia dla dziecka / dziecka zależą od dostępności wypożyczalni samochodów.

    Dlaczego powinienem wynająć samochód?
    Wynajęcie samochodu może być dobrą alternatywą, jeśli potrzebujesz samochodu z dużą ilością miejsca lub chcesz kabriolet na wakacje. Sprawdź naszą stronę internetową pod kątem konkurencyjnych cen najmu i przeczytaj szczegółowe warunki wynajmu.

    Wynajem w jedną stronę
    Można odebrać samochód w mieście lub na lotnisku i wysadzić go w innym. Nazywa się to wypożyczeniem w jedną stronę. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy firma wynajmująca samochody ma biuro w miejscu odbioru i miejsce odbioru.Czasami opłata za jedną stronę jest już wliczona w cenę wynajmu. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy jest ono uwzględnione lub czy możliwe jest dokonanie takiej podróży.

    Przekraczanie granic państwowych
    Przekraczanie granic państwowych nie zawsze jest dozwolone. Zależy to głównie od lokalizacji i wypożyczalni samochodów. Kiedy jest to dozwolone, w większości ma dodatkową opłatę. Aby dowiedzieć się, jaka jest dodatkowa opłata, sprawdź szczegółowe warunki wynajmu. W niektórych krajach obowiązują ograniczenia, a nawet zakaz przekraczania granicy.

    Wynajem samochodów Recenzje

    Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Pula Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.78 na podstawie 9 ocen.

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mr Martin
    Sixts

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    5

    April 20, 2015

    Idealny!

    Bez komentarza

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mr Zdravko
    Croatia Oryx

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    4

    March 28, 2015

    Dobry

    Bez komentarza

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mrs Olga
    Croatia Modus Rent Servis

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    5

    August 16, 2014

    Wypożyczalnia Samochodów

    Musieliśmy czekać na nasz samochód dodatkowych 40 min po uwzględniając się z hotelu ze względu na korków, ale reszta była bardzo profesjonalna, przedstawiciel był przyjazny i pomocny, szczególna korzyść, co sprawiło, że wybraliśmy tę firmę nie ma dodatkowych cen za wcześnie wycofane, więc wybramy twoją firmę i grupę wypożyczalni

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mrs Oxana
    Croatia Modus Rent Servis

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    5

    August 16, 2014

    Doskonała Obsługa

    Bez komentarza

    Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
      Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie