Wynajem samochodów Split

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Split Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Split, Chorwacja

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Split, Chorwacja. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Split, Chorwacja.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Split Chorwacja Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Split - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Split - Lotnisko Wynajem Samochodów [SPU]
  Stacja kolejowa
  • Dworzec - Kolejowy Split Wynajem Samochodów
   Port
   • Split - Port Wynajem Samochodów
    Dostawa do hotelu
    • Split - Dostawa Do Hotelu Wynajem Samochodów
     Miasto
     • Split - Centrum Wynajem Samochodów
     • Split - Le Meridien Lav Wynajem Samochodów
     • Split - Trstenik Wynajem Samochodów

     Split Wynajem samochodu i informacje o podróży

     Popularne miejsca docelowe
     Wypożyczenie samochodu w {ZAKOŃCZENIE} jest łatwe. Możesz dowiedzieć się, kto ma lepsze stawki na naszej stronie. Samochód dla Ciebie w pojedynkę lub w podróży z 6 osobami, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiedni samochód.

     Wynajmij ubezpieczenie samochodu
     Standardowe ubezpieczenie na wypadek kolizji (CDW) pochodzi z większością wypożyczonych samochodów. Obejmuje to wszelkie możliwe uszkodzenia twojego wypożyczonego samochodu. Nadwyżka / potrącenie to kwota, za którą jesteś odpowiedzialny, ale czasami wynajem samochodu oferuje dodatkowe ubezpieczenia w celu zmniejszenia nadwyżki / kosztów uzyskania przychodów. Sprawdź nasze szczegółowe warunki najmu, aby zobaczyć, które ubezpieczenia są włączone i które są opcjonalne.

     Wymagania wiekowe w Split
     Minimalny wiek do wynajęcia samochodu to 21 lat, ale wiele firm wynajmujących samochody stosuje młodą opłatę za kierowcę dla kierowców w wieku od 21 do 24 lat. Młodzi kierowcy mogą w większości wynająć mini lub kompaktowe grupy samochodów. Minimalny wiek zależy od wypożyczalni samochodów. Sprawdź szczegółowe warunki najmu dla polityki wiekowej.

     Dodatkowe sterowniki)
     Wynajem samochodu może być prowadzony tylko przez głównego kierowcę, ale czasami wypożyczalnie samochodów oferują dodatkowy sterownik za niewielką dodatkową opłatą. Sprawdź nasze szczegółowe warunki najmu, aby dowiedzieć się, jaka jest dodatkowa opłata. Jeśli chcesz dodać dodatkowego kierowcę, dodatkowy kierowca musi być obecny przy odbieraniu samochodu, ponieważ będzie musiał również pokazać swoje prawo jazdy. Mogą obowiązywać pewne ograniczenia.

     Gotowy do startu start!
     Przygotowujesz się na wakacje do Split? Nie zapomnij zarezerwować wynajętego samochodu, jeśli nie masz żadnego transportu z lotniska do miejsca docelowego. Na lotnisku docelowym znajduje się szeroki wybór wypożyczalni samochodów. Wybierz samochód spełniający Twoje życzenia i zacznij cieszyć się wakacjami!

     Wynajem samochodów Recenzje

     Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Split Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.55 na podstawie 22 ocen.

     Zrecenzowany przez:
     Firma:

     Mr Robert
     CarTrawler

     Usługa Rentalcargroup:

     PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

     5

     August 05, 2016

     Wspaniałe Doświadczenie

     Wszystko poszło zgodnie z planem, bez problemów. kiedy wybrałem samochód, zostałem zmodernizowany za darmo do bmw, ponieważ samochód, który zarezerwowałem, nie był dostępny!

     Zrecenzowany przez:
     Firma:

     Mr kjell
     CarTrawler

     Usługa Rentalcargroup:

     PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

     5

     July 16, 2016

     Dobra Obsługa

     Były ładne samochody osobiste i szybkiernwynoszę w przyszłym roku również

     Zrecenzowany przez:
     Firma:

     Mr Leif Roald
     CarTrawler

     Usługa Rentalcargroup:

     PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

     5

     July 15, 2016

     Bez Wyzwań.

     Wszystko poszło gładko z wynajęciem. ponieważ samochód typu i zarezerwowałem nie był dostępny w chwili dostałem bezpłatną aktualizację. dostałem ofertę na dodatkowe ubezpieczenie, ale już kupiłem online, więc nie było presji na zakup aditional security na miejscu. kciuki w górę na świetne doświadczenie renta!

     Zrecenzowany przez:
     Firma:

     Ms Dora
     Sixts

     Usługa Rentalcargroup:

     PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

     5

     July 01, 2016

     Więcej Pracowników

     Kiedy przyjechałem, było 20 osób, więc czekaliśmy na 1,5 godziny, aby dostać mój samochód. może w tych miesiącach może być więcej pracowników?

     Zrecenzowany przez:
     Firma:

     Mr Ian
     Sixts

     Usługa Rentalcargroup:

     PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

     5

     June 07, 2016

     Wypożyczalnia Samochodów Split - Vw Golf Tdi

     Łatwa kolekcja prosta. uprzejmy personel. Łatwy odejść. jedyny powód, dla którego dałem tylko 4/5 było po prostu dla personelu próbującego przekonać mnie, żebym zamiast nich kupował paliwa zamiast standardowych stacji, mówiąc, że będzie to co najmniej 10% tańsze! czy to byłoby ...? nie wiem jeśli tak, to dlaczego nie poinformować nas wcześniej, abyśmy mogli podejmować świadome decyzje o tym zamiast poczuć się jak ciężka sprzedaż (chociaż jak mówię, nie wiem, czy była). tylko krytyka !! poza tym, wielka i gorąco polecam.

     Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
       Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie