Wynajem samochodów Zadar

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Zadar Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Zadar, Chorwacja

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Zadar, Chorwacja. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Zadar, Chorwacja.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Zadar Chorwacja Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Zadar - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Zadar - Lotnisko Wynajem Samochodów [ZAD]
  Stacja kolejowa
  • Stacja - Kolejowa Zadar Wynajem Samochodów
   Port
   • Zadar - Port Wynajem Samochodów
    Miasto
    • Zadar - Centrum Wynajem Samochodów
    • Zadar - Dostawa Do Hotelu Wynajem Samochodów
    • Zadar - Dworzec Autobusowy Wynajem Samochodów

    Zadar Wynajem samochodu i informacje o podróży

    Elektroniczne urządzenia płatnicze w {ZAKOŃCZENIE}
    Drogi płatne są bardzo powszechne w wielu krajach. Możesz zapłacić kartą gotówką lub kartą kredytową / debetową. Czasami firmy wynajmujące samochody oferują elektroniczne urządzenia opłat drogowych w celu automatycznego dokonywania płatności elektronicznych za pomocą karty kredytowej. Jest to bardzo łatwy sposób na pokonanie dowolnej bariery drogowej. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy jest ono oferowane.

    Gdzie mogę iść z wynajętym samochodem?
    Możesz swobodnie jeździć, gdzie chcesz, wynajętym samochodem, o ile przestrzegasz lokalnych przepisów ruchu drogowego. Bądź odpowiedzialnym kierowcą i nie rób prędkości z wynajętym samochodem. Może to zapobiec nieprzyjemnym niespodziankom, takim jak przyspieszone bilety, a nawet wypadki.Należy pamiętać, że nie wszystkie wypożyczalnie samochodów pozwalają na zabranie ich aut na prom. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy są jakieś ograniczenia.

    Leć i jedź
    Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż służbową, czy podróżujesz w celach rekreacyjnych; na lotnisku możesz zacząć czynsz zaraz po wyjściu z samolotu. Mamy wynajem samochodów na wszystkich głównych lotniskach. Sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać najlepsze stawki.

    Obowiązkowe dokumenty do wypożyczenia samochodu
    Aby wynająć samochód, musisz mieć prawo jazdy na co najmniej 1 rok, ważny dowód osobisty lub paszport i kartę kredytową na nazwisko głównego kierowcy. Niektóre lokalizacje wymagają również międzynarodowej licencji kierowcy. Sprawdź lokalną policję lub urząd ruchu, aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania międzynarodowego prawa jazdy.

    Popularne miejsca docelowe
    Wypożyczenie samochodu w {ZAKOŃCZENIE} jest łatwe. Możesz dowiedzieć się, kto ma lepsze stawki na naszej stronie. Samochód dla Ciebie w pojedynkę lub w podróży z 6 osobami, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiedni samochód.

    Wynajem samochodów Recenzje

    Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Zadar Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.41 na podstawie 17 ocen.

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mr Michael Borre
    Croatia Modus Rent Servis

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    4

    July 11, 2015

    Znaki

    Nie było tak łatwo znaleźć biuro w porcie lotniczym.rnzalecamy lepsze oznakowanie pomagające klientom.rnwszystko inne było idealne!rnbardzo miły facet, z którym rozmawiam!

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Ms Susana
    Croatia Avant Car

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    4

    June 25, 2015

    Wspaniały! Tylko Jeden Mały Szczegół ...

    Dzień dobry,rnrnogólnie rzecz biorąc moje doświadczenie było wspaniałe! uwielbiałem samochód i wszyscy byli naprawdę mili i pomocni w avant car.rnjedyne, że zmieniłbym się w swoich normalnych procedurach, był fakt, że ostateczna cena, jaką zapragnąłem zapłacić, nie była ostateczną ceną, ponieważ nie było ubezpieczenia. dobrze, że nie było drogie, ale dla klientów, którzy chcą wynająć dłużej, może być tak piękna niespodzianka!

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mr Christian
    Right Cars

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    5

    June 20, 2015

    Doskonały!

    Wszystko było idealne. nie było kolejki, a personel rentalcargeoup już dawał nam na lotnisko, był cały czas miły!rncena i samochód były również ok.

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mr Jean-Pierre
    Europcar

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    5

    June 16, 2015

    Samochód nex!

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Mr Jeroen
    Sixts

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    4

    June 01, 2015

    Jakość, Tania, Dobra Obsługa

    Bardzo przyjazna pomoc przez młodych pracowników lotniska zadar. wydajne, godne zaufania, doskonałe samochody o wysokiej jakości i bardzo konkurencyjne ceny! chyba tylko / poza sezonem?

    Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
      Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie