Wynajem samochodów Zagrzeb

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Zagrzeb Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Zagrzeb, Chorwacja

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Zagrzeb, Chorwacja. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Zagrzeb, Chorwacja.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Zagrzeb Chorwacja Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Zagrzeb - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Zagrzeb - Lotnisko Wynajem Samochodów [ZAG]
  Miasto
  • Zagreb - Hotel Esplanade Wynajem Samochodów
  • Zagrzeb - Centrum Wynajem Samochodów

  Zagrzeb Wynajem samochodu i informacje o podróży

  Potrzebujesz strony rezerwującej samochód?
  Gdy masz kłopoty z rezerwacją lub potrzebujesz porady, możesz zawsze skontaktować się z nami za pomocą czatu lub czatu na żywo. Możemy doradzić lub pomóc w procesie rezerwacji. Nasz numer telefonu znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Dodatkowe sterowniki)
  Wynajem samochodu może być prowadzony tylko przez głównego kierowcę, ale czasami wypożyczalnie samochodów oferują dodatkowy sterownik za niewielką dodatkową opłatą. Sprawdź nasze szczegółowe warunki najmu, aby dowiedzieć się, jaka jest dodatkowa opłata. Jeśli chcesz dodać dodatkowego kierowcę, dodatkowy kierowca musi być obecny przy odbieraniu samochodu, ponieważ będzie musiał również pokazać swoje prawo jazdy. Mogą obowiązywać pewne ograniczenia.

  Zwiedzanie z Tobą wynajętym samochodem
  Wynajmując samochód, możesz swobodnie zwiedzać wszystkie punkty widokowe, kiedy chcesz i nie zależy to od rozkładu jazdy autobusów czy pociągów. W ten sposób możesz cieszyć się dłuższą wizytą i podróżować, kiedy tylko chcesz. Sprawdź naszą stronę internetową pod kątem niskich cen wynajmu samochodów.

  Prowadzenie wynajętego samochodu w Zagrzeb
  Prowadzenie wynajętego samochodu w Zagrzeb to wygodny sposób podróżowania do miejsca docelowego.Nie jesteś zależny od rozkładu jazdy autobusu / pociągu, co oznacza, że ​​będziesz miał więcej czasu na podróż do miejsca docelowego. Zajrzyj na naszą stronę internetową po konkurencyjne ceny wynajmu samochodów.

  Latanie często?
  Ludzie, którzy dużo latają, często wynajmują samochód, aby dotrzeć do celu. W ten sposób nie musisz polegać na autobusach lub pociągach i możesz swobodnie poruszać się tam, gdzie chcesz. Sprawdź naszą stronę internetową pod kątem konkurencyjnych stawek czynszu.

  Wynajem samochodów Recenzje

  Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Zagrzeb Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.39 na podstawie 23 ocen.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Stephen
  CarTrawler

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  4

  July 20, 2016

  Zadowolona

  Wszystko poszło bardzo dobrze z wynajmu doświadczenia. jedyne małe problem miałem to wifi urządzenie, które wynajęłam do samochodu, nie działa. wydaje się być powtarzającym się problemem. to było szybkie oh usunięte z mojego rachunku. wielka firma. użyj ich ponownie.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Gilles
  CarTrawler

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  4

  July 14, 2016

  Ogólnie Rzecz Biorąc: Dobry

  Nie drogie i przyzwoite usługi.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Gavin Jacques
  Croatia Modus Rent Servis

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  July 06, 2016

  Świetne Doświadczenie

  Bez komentarza

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Evgenii
  Croatia Oryx

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  June 24, 2016

  To Doskonałe Uczucia

  1. samochód był idealny, lepszy niż się spodziewaliśmyrn2. personel był przyjazny i pomocny po obu stronach-pickup i powrótrnrnna pewno polecamy wszystkim naszym przyjaciołom.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mrs Snjezana
  Sixts

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  May 23, 2016

  Dobry personel, doskonały samochód i przystępna cena

  Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
    Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie