Wynajem samochodów Corsica

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Corsica Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Corsica, Francja

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Corsica, Francja. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Corsica, Francja.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Corsica Francja Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Corsica - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Ajaccio - Lotnisko Wynajem Samochodów [AJA]
 • Lotnisko - Bastia Wynajem Samochodów [BIA]
 • Lotnisko - Calvi Wynajem Samochodów [CLY]
 • Lotnisko - Figari Wynajem Samochodów [FSC]
Miasto
 • Ajaccio - Wynajem Samochodów
 • Bastia - Wynajem Samochodów
 • Bonifacio - Wynajem Samochodów
 • Corte - Wynajem Samochodów
 • Ghisonaccia - Wynajem Samochodów
 • Ile - Rousse Wynajem Samochodów
 • Moriani - Wynajem Samochodów
 • Porto - Vecchio Śródmieście Wynajem Samochodów
 • Śródmieście - Calvi Wynajem Samochodów
 • Śródmieście - Porticcio Wynajem Samochodów
 • Śródmieście - Propriano Wynajem Samochodów

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w Francja

Corsica Wynajem samochodu i informacje o podróży

Wynajem w jedną stronę
Można odebrać samochód w mieście lub na lotnisku i wysadzić go w innym. Nazywa się to wypożyczeniem w jedną stronę. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy firma wynajmująca samochody ma biuro w miejscu odbioru i miejsce odbioru.Czasami opłata za jedną stronę jest już wliczona w cenę wynajmu. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy jest ono uwzględnione lub czy możliwe jest dokonanie takiej podróży.

Potrzebujesz strony rezerwującej samochód?
Gdy masz kłopoty z rezerwacją lub potrzebujesz porady, możesz zawsze skontaktować się z nami za pomocą czatu lub czatu na żywo. Możemy doradzić lub pomóc w procesie rezerwacji. Nasz numer telefonu znajduje się na naszej stronie internetowej.

Gdzie zaparkować wynajęty samochód w Corsica
Zalecamy zaparkować wynajęty samochód w bezpiecznym miejscu, na przykład w garażu. Jest to bezpieczniejsze dla Ciebie i Twojego wynajętego samochodu. Czasami istnieje możliwość zaparkowania wynajętego samochodu na obrzeżach miasta lub podróżowania stamtąd środkami transportu publicznego. Pozwoli to zaoszczędzić drogie koszty parkowania w centrum miasta.

Gdzie mogę iść z wynajętym samochodem?
Możesz swobodnie jeździć, gdzie chcesz, wynajętym samochodem, o ile przestrzegasz lokalnych przepisów ruchu drogowego. Bądź odpowiedzialnym kierowcą i nie rób prędkości z wynajętym samochodem. Może to zapobiec nieprzyjemnym niespodziankom, takim jak przyspieszone bilety, a nawet wypadki.Należy pamiętać, że nie wszystkie wypożyczalnie samochodów pozwalają na zabranie ich aut na prom. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy są jakieś ograniczenia.

Obowiązkowe dokumenty do wypożyczenia samochodu
Aby wynająć samochód, musisz mieć prawo jazdy na co najmniej 1 rok, ważny dowód osobisty lub paszport i kartę kredytową na nazwisko głównego kierowcy. Niektóre lokalizacje wymagają również międzynarodowej licencji kierowcy. Sprawdź lokalną policję lub urząd ruchu, aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania międzynarodowego prawa jazdy.

Wynajem samochodów Recenzje

Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Corsica Wypożyczalnie samochodów ze średnią 8.67 na podstawie 6 ocen.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Mr B.J.J.M.
Europcar

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

4

August 02, 2014

Wypożyczalnia Samochodów Europcar

Samochód, który dostaliśmy, był nowy i spełnił oczekiwania, jakie mieliśmy z tego. podobało nam się jazda wzdłuż korsyki.rnsugestia ulepszenia dla europecar: w rejestrze potrzebnych jest wiele informacji osobistych, które mogłyby mieć z przodu. to mogłoby zmniejszyć czas oczekiwania na lotnisku, podczas podnoszenia samochodu!

Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
  Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie