Wynajem samochodów Nicea

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Nicea Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Nicea, Francja

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Nicea, Francja. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Nicea, Francja.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Nicea Francja Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Nicea - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Nicea - Lotnisko T2 Wynajem Samochodów [NCE]
 • Nicea - Lotnisko Wynajem Samochodów [NCE]
Stacja kolejowa
 • Nicea - Stacja Kolejowa Sncf Wynajem Samochodów
  Miasto
  • Nice - Carros Wynajem Samochodów
  • Nicea - Centrum Wynajem Samochodów
  • Nicea - Promenade Des Anglais Wynajem Samochodów
  • Nicea - Route De Grenoble Wynajem Samochodów

  Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w Francja

  Nicea Wynajem samochodu i informacje o podróży

  Wynajmij ubezpieczenie samochodu
  Standardowe ubezpieczenie na wypadek kolizji (CDW) pochodzi z większością wypożyczonych samochodów. Obejmuje to wszelkie możliwe uszkodzenia twojego wypożyczonego samochodu. Nadwyżka / potrącenie to kwota, za którą jesteś odpowiedzialny, ale czasami wynajem samochodu oferuje dodatkowe ubezpieczenia w celu zmniejszenia nadwyżki / kosztów uzyskania przychodów. Sprawdź nasze szczegółowe warunki najmu, aby zobaczyć, które ubezpieczenia są włączone i które są opcjonalne.

  Obowiązkowe dokumenty do wypożyczenia samochodu
  Aby wynająć samochód, musisz mieć prawo jazdy na co najmniej 1 rok, ważny dowód osobisty lub paszport i kartę kredytową na nazwisko głównego kierowcy. Niektóre lokalizacje wymagają również międzynarodowej licencji kierowcy. Sprawdź lokalną policję lub urząd ruchu, aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania międzynarodowego prawa jazdy.

  Zwiedzanie z Tobą wynajętym samochodem
  Wynajmując samochód, możesz swobodnie zwiedzać wszystkie punkty widokowe, kiedy chcesz i nie zależy to od rozkładu jazdy autobusów czy pociągów. W ten sposób możesz cieszyć się dłuższą wizytą i podróżować, kiedy tylko chcesz. Sprawdź naszą stronę internetową pod kątem niskich cen wynajmu samochodów.

  Ograniczenia dotyczące wynajmu samochodów w Nicea
  Z drogi, na lodzie, nieskrępowane rzeki i / lub strumienie są wyłączone z wynajętym samochodem. Nawet z samochodem 4x4. Poinformuj lokalną firmę wynajmu, jeśli są jakieś ograniczenia.

  Elektroniczne urządzenia płatnicze w {ZAKOŃCZENIE}
  Drogi płatne są bardzo powszechne w wielu krajach. Możesz zapłacić kartą gotówką lub kartą kredytową / debetową. Czasami firmy wynajmujące samochody oferują elektroniczne urządzenia opłat drogowych w celu automatycznego dokonywania płatności elektronicznych za pomocą karty kredytowej. Jest to bardzo łatwy sposób na pokonanie dowolnej bariery drogowej. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy jest ono oferowane.

  Wynajem samochodów Recenzje

  Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Nicea Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.67 na podstawie 6 ocen.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Ms Jean
  Citer

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  October 12, 2014

  Łatwo!

  Szybkie, łatwe, dobre doświadczenie!

  Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
    Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie