Wynajem samochodów Saloniki

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 179 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 633 recenzji

Saloniki Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Saloniki, Grecja

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Saloniki, Grecja. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Saloniki, Grecja.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Saloniki Grecja Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Saloniki - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Saloniki - Lotnisko Wynajem Samochodów [SKG]
  Stacja kolejowa
  • Dworzec - Kolejowy W Salonikach Wynajem Samochodów
   Dostawa do hotelu
   • Thessaloniki - Hotel Dostawa Wynajem Samochodów
    Miasto
    • Saloniki - Centrum Wynajem Samochodów
    • Saloniki - Port Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - G.papandreou Street Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - Georgikis Scholis Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - Intersalonica Śródmieście Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - Menemeni Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - Peraia Śródmieście Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - Queen Olga Hotel Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - The Met Hotel Wynajem Samochodów
    • Thessaloniki - Śródmieście The Met Hotel Wynajem Samochodów

    Saloniki Wynajem samochodu i informacje o podróży

    Popularne miejsca docelowe
    Wypożyczenie samochodu w {ZAKOŃCZENIE} jest łatwe. Możesz dowiedzieć się, kto ma lepsze stawki na naszej stronie. Samochód dla Ciebie w pojedynkę lub w podróży z 6 osobami, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiedni samochód.

    Elektroniczne urządzenia płatnicze w {ZAKOŃCZENIE}
    Drogi płatne są bardzo powszechne w wielu krajach. Możesz zapłacić kartą gotówką lub kartą kredytową / debetową. Czasami firmy wynajmujące samochody oferują elektroniczne urządzenia opłat drogowych w celu automatycznego dokonywania płatności elektronicznych za pomocą karty kredytowej. Jest to bardzo łatwy sposób na pokonanie dowolnej bariery drogowej. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy jest ono oferowane.

    Obowiązkowe dokumenty do wypożyczenia samochodu
    Aby wynająć samochód, musisz mieć prawo jazdy na co najmniej 1 rok, ważny dowód osobisty lub paszport i kartę kredytową na nazwisko głównego kierowcy. Niektóre lokalizacje wymagają również międzynarodowej licencji kierowcy. Sprawdź lokalną policję lub urząd ruchu, aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania międzynarodowego prawa jazdy.

    Wyjeżdżam z mojego kraju, ale nie wiem, jak dotrzeć do celu
    Firmy wynajmujące samochody czasami oferują nawigację GPS, aby bez problemów dojechać do miejsca docelowego. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu za dodatkową opłatą. Informujemy, że systemy nawigacji GPS zależą od dostępności wypożyczalni samochodów.

    Gdzie mogę iść z wynajętym samochodem?
    Możesz swobodnie jeździć, gdzie chcesz, wynajętym samochodem, o ile przestrzegasz lokalnych przepisów ruchu drogowego. Bądź odpowiedzialnym kierowcą i nie rób prędkości z wynajętym samochodem. Może to zapobiec nieprzyjemnym niespodziankom, takim jak przyspieszone bilety, a nawet wypadki.Należy pamiętać, że nie wszystkie wypożyczalnie samochodów pozwalają na zabranie ich aut na prom. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu, aby sprawdzić, czy są jakieś ograniczenia.

    Wynajem samochodów Recenzje

    Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Saloniki Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.33 na podstawie 6 ocen.

    Zrecenzowany przez:
    Firma:

    Usługa Rentalcargroup:

    PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

    5

    Wszystko Zadowalające

    Zawsze czuję się obaw przy wynajmowaniu samochodów z powodu złych doświadczeń. byłem mile zaskoczony poziomem obsługi i przejrzystości. wszystko poszło dobrze. samochód był naprawdę dobry. na pewno będę korzystać z budżetu ponownie, jak również cargroup rental.

    Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
      Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie