Wynajem samochodów Faro

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 692 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 679 recenzji

Faro Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Faro, Portugalia

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Faro, Portugalia. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Faro, Portugalia.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Faro Portugalia Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Faro - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Faro - Lotnisko Wynajem Samochodów [FAO]
  Miasto
  • Faro - Centrum Wynajem Samochodów
  • Faro - Gambelas Wynajem Samochodów
  • Faro - Montenegro Wynajem Samochodów

  Faro Wynajem samochodu i informacje o podróży

  Wypożyczalnie samochodów rodzinnych
  Jeśli zdecydujesz się na podróż z rodziną, nie chcesz skończyć z małym samochodem pełnym bagażu. Dla każdego może być wygodniej wynająć nieco większy samochód, aby zmieścił się w nim cały bagaż i pasował do każdego fotelika dziecięcego / dziecięcego dla lepszej ochrony.

  Faro wypożyczenia
  Rentalcargroup porównuje ceny najmu w {ZAKOŃCZENIE}. Ponieważ współpracujemy z dużymi firmami wynajmu samochodów, jakość samochodów jest gwarantowana. W ten sposób uzyskasz najlepsze ceny wynajmu samochodu.

  Wynajęcie samochodu na specjalne okazje
  Podróżujesz na konwencję pracy lub po prostu odwiedzasz swoją wielką matkę? Oferujemy kilka różnych rodzajów samochodów na naszej stronie internetowej. Od małych samochodów ekonomicznych do dużych 9 osób.Jest wypożyczalnia samochodów na każdą okazję. Sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać najlepsze stawki.

  Ograniczenia dotyczące wynajmu samochodów w Faro
  Z drogi, na lodzie, nieskrępowane rzeki i / lub strumienie są wyłączone z wynajętym samochodem. Nawet z samochodem 4x4. Poinformuj lokalną firmę wynajmu, jeśli są jakieś ograniczenia.

  Gdzie zaparkować wynajęty samochód w Faro
  Zalecamy zaparkować wynajęty samochód w bezpiecznym miejscu, na przykład w garażu. Jest to bezpieczniejsze dla Ciebie i Twojego wynajętego samochodu. Czasami istnieje możliwość zaparkowania wynajętego samochodu na obrzeżach miasta lub podróżowania stamtąd środkami transportu publicznego. Pozwoli to zaoszczędzić drogie koszty parkowania w centrum miasta.

  Wynajem samochodów Recenzje

  Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Faro Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.07 na podstawie 45 ocen.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr robert
  Portugal Av RentaCar

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  4

  April 01, 2017

  Wszystko w porzĄdku

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Michel
  Airauto

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  March 29, 2017

  Companyâ © © Lato Wynajem Na Szczycie ...

  © efficacitÃ, szybkość ©, © prostota, uprzejmość.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Harrie
  Portugal Av RentaCar

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  March 29, 2017

  Szkoda, że ​​pierwszy samochód, fiat punto tam grzechotnął, musi odejść od manta rota do faro.rnnastępnie płynnie

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr Brian
  CarTrawler

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  4

  February 24, 2017

  Opłata Lotniskowa

  Wypożyczalnia samochodów wynajmowanych starał się wydobyć dodatkowe 50 euro od mnie jako podatek od lotniska. kawałek przed mną zapłacił. mój kupon wyraźnie stwierdził, że to zostało pokryte w wynajem i jako bardzo regularny wynajem wynajmu stałem mój mielony i w końcu z powrotem. moim zdaniem wielu nie. nigdy nie słyszałem o podatku od wynajmu samochodów na lotnisku przed i za 50 euro to jest ogromna kwota biorąc pod uwagę wartość rzeczywistego czynszu, który był tylko 51 euro. cena była świetna, podobnie jak papierowa robota i samochód doskonały tak bardzo szczęśliwy. jestem bardzo zaniepokojony obecnie dodatkowymi podatkami i opłatami firmy wynajmujące samochody próbują pobierać opłaty w dniu przyjazdu. jest to kompletny zdzierstwo.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Mr ERIC
  Sixts

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  February 23, 2017

  Prawie Idealnie

  Na dłuższy pobyt w portugalii cena jest niska, zgodnie z planem na stronie internetowej, samochód jest zupełnie nowy, a firma osobista jest bardzo pomocna.rnzrzeczenie się szkody jest najniższym spośród wszystkich firm, a także ostrożność. biurko znajduje się wewnątrz lotniska.rnco jeszcze ?

  Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
    Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie