Saint Lucia Wynajem samochodów

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?

 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 179 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 633 recenzji

Wypożyczalnia samochodów w Saint Lucia Znajdź tani wynajem aut w Saint Lucia

Wynajem samochodu w Saint Lucia Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w {Saint Lucia

Rentalcargroup, niezależny broker wypożyczalni samochodów, oferuje zniżki w prawie wszystkich większych miastach w Saint Lucia. Można znaleźć od małych samochodów wynajem samochodów do luksusowych samochodów. Biznes lub rozrywka, mamy wynajem samochodów, którego szukasz w Saint Lucia.

Nasz proces rezerwacji wynajmu samochodów jest łatwy, szybki i bezpieczny. Rozpocznij od wypełnienia szczegółów podróży w wycenie po lewej stronie i uzyskaj porównanie do wypożyczenia samochodu w Saint Lucia. Wynajmij samochód i ciesz się - podróżuj - odkryj Saint Lucia.

Saint Lucia Porównanie wypożyczalni samochodów Proste porównanie cen wynajmu samochodów przez wszystkich głównych dostawców w {KRAJ}. Pozwól nam wykonać całą pracę za Ciebie i porównaj wszystkie wypożyczalnie samochodów i stawki.

Saint Lucia Saint Lucia Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Saint Lucia

Wynajem samochodów Recenzje

Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Saint Lucia Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.13 na podstawie 18 ocen.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

Ci Lucie En 4x4

Świetna obsługa, z dostawą w „aa © lotnisku samochód z powrotem i ditto.rna 4x4 susuki jimmy nowy i dobrze utrzymany, z klimatyzacja „s więcej do wyspie bardzo dobra obsługa

Zrecenzowany przez:
Firma:

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

Wszystko Idealne

Samochód w bardzo dobrym stanie. poprawne ceny

Zrecenzowany przez:
Firma:

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

4

Cena

Wynajem usługa została © a © bardzo dobry, zarówno w zarządzaniu lub zwrotu samochodu.rnsamochód odpowiadał na wniosek, była © pożycza i pierwszą © © e para.rntylko trochę ba © mola cena jest nieco drogie.

Zrecenzowany przez:
Firma:

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

Wynajem St Lucia

Tak bardzo oddany personel. dobry stosunek jakości do ceny

Zrecenzowany przez:
Firma:

Usługa Rentalcargroup:

PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

5

Dobra Usługa, Ukryte Koszty

Dobra obsługa, dobry samochód, dobra komunikacja. jedyną rzeczą, która mnie niepokoiła, była trochę ukryty koszt. na przykład. reklamowana stawka dzienna wyniosła 45 usd, ale co zapłaciłem za kilka dni czynsz był trochę większy. dodasz podatek vat, obowiązkowe pozwolenie dla lokalnego kierowcy i pół-zbiornik na gaz za 30 usd (kto wie, jak oceniła cenę?), które gaz nigdy nie byłem w pełni wykorzystany, ale nadal musiał za nie zapłacić. patrząc na pierwotną stawkę czynszu i ostateczną fakturę, widzę raczej różne numery ...

Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
  Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie