Wynajem samochodów Phuket

Gdzie chcesz wypożyczyć samochód?
 Różne miejsce pobytu lub kraj?
Przyjazd:
Powrót:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na podstawie 179 recenzji

4.2 / 5

         

na podstawie 633 recenzji

Phuket Wynajem samochodów

Wynajem samochodu w {ZAKOŃCZENIE} | Porównaj stawki wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Phuket, Tajlandia

Rentalcargroup oferuje porównanie cen wszystkich firm wynajmujących samochody w Phuket, Tajlandia. Po co spędzać godziny na badaniach, a my pokazujemy stawki, warunki wynajmu flot i samochodów wszystkich firm wynajmujących samochody w Phuket, Tajlandia.

Ponad 100 000 osób korzysta z naszych usług każdego roku, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na następnym wypożyczeniu samochodu. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć ofertę na następny wynajem samochodu i zobacz naszą wysoką ocenę klientów w reviewcenter.com

{ZAKOŃCZENIE} Porównanie wypożyczalni samochodów Oferujemy porównanie cen wszystkich dostawców wynajmu samochodów w {ZAKOŃCZENIE}, ale wybierasz swój wynajem samochodów na podstawie ceny, agencji wynajmu samochodów i wyboru floty.

Phuket Tajlandia Partnerzy wypożyczalni samochodów

Lokalizacje wypożyczalni samochodów w Phuket - wybierz swoją lokalizację w polu wyceny

Lotnisko
 • Phuket - International Lotnisko Wynajem Samochodów [HKT]
  Miasto
  • Phuket - Patong Holiday Inn Wynajem Samochodów
  • Phuket - Patong Ramaburin Resort Wynajem Samochodów
  • Phuket - Patong Wynajem Samochodów
  • Phuket - Wynajem Samochodów
  • Phuket - Śródmieście Wynajem Samochodów

  Phuket Wynajem samochodu i informacje o podróży

  Popularne miejsca docelowe
  Wypożyczenie samochodu w {ZAKOŃCZENIE} jest łatwe. Możesz dowiedzieć się, kto ma lepsze stawki na naszej stronie. Samochód dla Ciebie w pojedynkę lub w podróży z 6 osobami, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiedni samochód.

  Wyjeżdżam z mojego kraju, ale nie wiem, jak dotrzeć do celu
  Firmy wynajmujące samochody czasami oferują nawigację GPS, aby bez problemów dojechać do miejsca docelowego. Sprawdź szczegółowe warunki wynajmu za dodatkową opłatą. Informujemy, że systemy nawigacji GPS zależą od dostępności wypożyczalni samochodów.

  Odpowiedni wynajem samochodu dla Ciebie
  Istnieje wiele różnych grup samochodów do wyboru samochodów. Istnieją mniejsze samochody podróżujące samodzielnie lub mini vany, jeśli podróżujesz na imprezie do 9 osób.Sprawdź naszą stronę internetową pod kątem samochodu, który pasuje do Ciebie najlepiej.

  Gdzie zaparkować wynajęty samochód w Phuket
  Zalecamy zaparkować wynajęty samochód w bezpiecznym miejscu, na przykład w garażu. Jest to bezpieczniejsze dla Ciebie i Twojego wynajętego samochodu. Czasami istnieje możliwość zaparkowania wynajętego samochodu na obrzeżach miasta lub podróżowania stamtąd środkami transportu publicznego. Pozwoli to zaoszczędzić drogie koszty parkowania w centrum miasta.

  Czy dla mojego dziecka / dzieci dostępne są foteliki dla dzieci / dzieci?
  Do rezerwacji można dodać fotelik dla dziecka / dziecka w celu zapewnienia maksymalnej ochrony dzieciSprawdź szczegółowe warunki wynajmu, ile wynosi dodatkowa opłata.

  Wynajem samochodów Recenzje

  Zobacz poniżej ostatnie 5 opinii klientów. Nasi klienci ocenili Phuket Wypożyczalnie samochodów ze średnią 9.43 na podstawie 7 ocen.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  Doskonała Obsługa

  Usługi oferowane przez rentalcargroup i sixts były doskonałe. przyjechałem na lotnisko w phuket przed czasem odebrać samochód, a sixts nadal mógł pozwolić mi zabrać samochód bez dodatkowych opłat.rnrnstan samochodu był dobry i nie mam na co narzekać.rnrnz pewnością wynająć samochód, rezerwując w rentalcargroup.com.

  Zrecenzowany przez:
  Firma:

  Usługa Rentalcargroup:

  PrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzećPrzejrzeć

  5

  Dzięki Za Uaktualnienie

  Uaktualnienie samochodu zostało przyjęte z zadowoleniem, ale samochód przyjechał z wieloma zadrapaniami i uderzył z zewnątrz. dobrze utrzymany nowy samochód. byłbym wdzięczny, gdyby samochód przyszedł z odwrotnymi czujnikami, co może wyjaśnić wielokrotne uderzenia poprzedniego klienta.

  Rentalcargroup.pl jest częścią ECOMMERCE GROUP NV., Firmy oferującej szeroką gamę produktów e-commerce. Nasza spółka holdingowa ma siedzibę na Antylach Holenderskich, a biura wsparcia znajdują się w kilku krajach.
    Zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Antyle Holenderskie